Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq

  • 108 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

3-slaapkamer Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq Sydney is een goede keuze voor maximaal 6 gasten en biedt een eersteklas locatie op slechts 13 minuten wandelafstand van Ryde Bridge. Dit appartement van 108 m² is gelegen op 450 meter afstand van Meadowbank treinstation en op een paar stappen verwijderd van Bowden St At Underdale Lane busstation.

Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Om uw comfort te verhogen, heeft Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.

Dit 2-badkamer appartement is op slechts 11 minuten lopen van Library Tafe Meadowbank te vinden. Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq is ook in de nabijheid van het Memorial Park gesitueerd. Deze accommodatie is op op 3 km afstand van Sydney Olympic Park gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq Sydney
Water n CT view 3-bed apartment in Rhodes
Mobiele prijsaanbieding

Water n CT view 3-bed apartment in Rhodes

1.3 km van de accommodatie
Bouclé Haven Two Bedroom Apartment with Sunset Skyline Views&Parking
Mobiele prijsaanbieding

Bouclé Haven Two Bedroom Apartment with Sunset Skyline Views&Parking

1.4 km van de accommodatie
39Wwp Abnb Styled Wentworth Point 2Br Apt With Sunset View And 2 Parking
Mobiele prijsaanbieding

39Wwp Abnb Styled Wentworth Point 2Br Apt With Sunset View And 2 Parking

2.1 km van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Kingsford Smith
    23 km

    Treinstations

    Sydney Olympic Park Station
    3,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Droger

    Recreatie

    • Zoutwater zwembad
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq te vinden?
      Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq is naast het Memorial Park gelegen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq?
      Populaire plekken in de buurt van Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq zijn onder andere Sydney Olympic Park, Ryde Bridge, Brays Bay.
    • Hoeveel kost het om bij Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq te verblijven?
      De huurprijs van Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq is $391.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq?
      Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq biedt gratis priveparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Zodiac Pizzera en Butcher and The Farmer restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Wordt internet in Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq aangeboden?
      Ja, Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq?
      Bij Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 108 m².
    • Is er een zwembad in Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq?
      Ja, Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Kingsford Smith
    23 km

    Treinstations

    Sydney Olympic Park Station
    3,9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stunning Waterfront 3 Bedroom Condo With Pool, Bbq Sydney

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten